Debaty „Młodzi o systemie emerytalnym” w Warszawie

zusibs12
Kolejne debaty z cyklu organizowanego przez IBS i ZUS odbędą się w Warszawie na początku maja. Młodzi ludzie - przedstawiciele kół naukowych i organizacji studenckich - będą dyskutować na temat systemu emerytalnego.

Cykl debat "Młodzi o systemie emerytalnym" rozpoczął się pod koniec marca debatami we Wrocławiu i Toruniu. W kwietniu debatowali studenci z Lublina, zaś w maju nadszedł czas na dwie debaty na warszawskich uczelniach - UW i SGH.

 

7 maja w Szkole Głównej Handlowej debatę otworzy prof. Marek Góra, jeden z autorów reformy systemu emerytalnego z 1999 roku. Następnie wstęp do debaty wygłosi dr Paweł Wojciechowski, główny ekonomista ZUS oraz były minister finansów. W zasadniczej części debatować będą przedstawiciele oraz przedstawicielki pięciu kół naukowych działających na SGH. Debaty zakończą się pytaniami publiczności i wolnymi głosami z sali.

 

8 maja przeniesiemy się na Uniwersytet Warszawski. Na Wydziale Prawa i Administracji w debacie będą uczestniczyli przedstawiciele oraz przedstawicielki organizacji studenckich. Debatę otworzy pani Irena Wóycicka, była sekretarz w Kancelarii Prezydenta oraz wiceminister pracy. Wstęp do debaty wygłosi z kolei pan Paweł Jaroszek, członek zarządu ZUS.

 

Szczegółowy harmonogram obu wydarzeń znajdziecie Państwo na poniższych grafikach. Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze informacje na temat kolejnych debat można znaleźć na Facebooku.

 

Projekt związany z tą wiadomością:

Cykl debat „Młodzi o systemie emerytalnym”

wszystkie wiadomości