VI Konferencja Jobs and Development: “The Challenge of Creating Better Jobs in Developing Countries”

Jobs4Dev2022_obrazek wyrozniajacy
Szósta edycja współorganizowanej przez IBS konferencji Jobs and Development odbędzie się w tym roku w Kapsztadzie 14-14 grudnia 20222. Termin nadsyłania prac mija 1 lipca.

Po sukcesach konferencji Jobs and Development z ubiegłych lat Bank Światowy, IZA, UNU-WIDER oraz Network on Jobs and Development organizują kolejne spotkanie. Tym razem badacze i policymakerzy pochylą się nad tematem: „Wyzwanie tworzenia lepszych miejsc pracy w krajach rozwijających się”.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 14-15 grudnia 2022 r. w Kapsztadzie w RPA.
Dwudniowy format obejmie prelekcje, panel dotyczący polityk społecznych, sesje specjalne i około 50 prezentacji referatów w sesjach równoległych. Wydarzenie położy nacisk na badania istotne z punktu widzenia polityk społecznych, mające zastosowanie do identyfikowania rozwiązań problemów związanych z zatrudnieniem w krajach o niskich i średnich dochodach.

 

Prosimy o przesyłanie pełnych artykułów lub rozszerzonych abstraktów do piątku 1 lipca 2022 r. za pomocą internetowego formularza zgłoszeniowego.

 

Powiadomienia o nadesłanych artykułach zostaną wysłane do 5 września 2022 r.
Wszelkie pytania można kierować do kierowników konferencji na adres j4d@jobsanddevelopmentconference.org

 

Gorąco zachęcamy do składania pełnych artykułów. Ostateczne wersje zaakceptowanych artykułów można przesyłać do 30 września 2022 r.

 

Szczególowa informacja w załączonym pliku poniżej.

 

 

wszystkie wiadomości