Dołącz do zespołu IBS!

handshake-2056023_640
Poszukujemy eksperta ds. odnawialnych źródeł energii do pracy przy międzynarodowym projekcie TRANSrisk.

Celem projektu jest pogłębienie zrozumienia ryzyka, niepewności i zależności związanych z różnymi ścieżkami niskoemisyjnej transformacji. IBS realizuje projekt w ramach programu badawczego Komisji Europejskiej Horyzont 2020 wspólnie z renomowanymi centrami badawczymi, m.in.: Uniwersytetem w Sussex, Cambridge Econometrics, Politechniką w Zurichu (ETH-Zurich), Uniwersytetem w Graz i Narodowym Uniwersytetem Technologicznym w Atenach (NTUA). Więcej informacji o projekcie -> zobacz.

 

Ekspert ds. odnawialnych źródeł energii i/lub innowacji będzie odpowiedzialny za przygotowanie ewaluacji systemu innowacji dla morskich farm wiatrowych w Polsce: analizy funkcyjnej, identyfikacji słabości oraz sformułowaniu implikacji dla polityk publicznych.

 

Oferujemy współpracę na okres minimum 6 miesięcy z możliwością wyboru formy zatrudnienia oraz elastyczne podejście do formy zatrudnienia i czasu pracy (dopuszczamy łączenie pracy w IBS z zatrudnieniem w innych instytucjach).

 

Wymagania dotyczące kandydatów oraz szczegóły oferty są dostępne poniżej. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV i krótkiego listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: rekrutacja@ibs.org.pl do 30 listopada br.

 

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu!

Projekt związany z tą wiadomością:

TRANSrisk

wszystkie wiadomości